Tytuł: Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na intymne bolączki kobiet

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje problemy i znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie całego narządu.

Rezultatem może być odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Polecane:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu